Aby eleganckie kreacje prezentowały się atrakcyjnie, dużą rolę odgrywa bielizna. Jako, że w większości są to mocno wydekoltowane sukienki, niekiedy z odkrytymi plecami, nie mogą być zakładane do zwykłych staników. W tym przypadku z pomocą przychodzi biustonosz samonośny, który wybawi z opresji – nawet w przypadku najbardziej finezyjnej sukni. 

Czy tylko dla pań z małym biustem?

Jedno pozostaje pewne – ten rodzaj bielizny powinna mieć w szafie każda kobieta, dla której problemem nie są modowe eksperymenty. Mając w zanadrzu biustonosz samonośny, problemem nie będzie bluzka z głębokim dekoltem lub odsłaniającym ramiona czy suknia z odkrytymi plecami. I wbrew ogólnym przekonaniom, nie jest to propozycja zarezerwowana wyłącznie dla pań z małym biustem! Biustonosz samonośny to bowiem wybór dla każdej kobiety – bez względu na to, jak hojnie raczyła obdarzyć ją natura. Odpowiednio dobrany stanie się niewidoczny pod ubraniem, nawet jeśli mocno przylega do ciała. A co więcej, zapewni wygodę, komfort i ochronę przed przemieszczaniem się – przez cały dzień

Biustonosz samonośny – jak wygląda?

Najprościej mówiąc, mianem stanika samonośnego nazywamy specjalnie wyprofilowane nakładki, które dopasowują się do kształtu biustu. Aby należycie spełniał zadaną rolę, jego rozmiar musi być dopasowany do wielkości piersi. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że zdeformuje je. Nie wspominając o tym, że niezależnie od naszej woli będzie przemieszczał się. 

Kto może sięgnąć po stanik samonośny?

Ileż to razy tłem dla mocno wydekoltowanej sukni był klasyczny biustonosz z silikonowymi ramiączkami? Takie rozwiązanie jest najgorsze z możliwych, ponieważ tego typu akcesorium swoje triumfy świętowało w latach 90. Dziś jest zdecydowanie passe! W jego miejscu pojawiły się staniki samonośne, których nie tylko nie widać (w przeciwieństwie do silikonowych ramiączek), ale również nie czuć! Są bowiem niezwykle komfortowe w użytkowaniu, dlatego cieszą się tak dużym zainteresowaniem. 

Model ze ściągaczem – prawdziwy hit!

Biustonosze samonośne, podobnie jak zwykłe modele, posiadają wiele odsłon, dzięki czemu można je dopasować zarówno do posiadanej kreacji, jak i własnych preferencji. Spośród wielu dostępnych, szczególną popularność zyskały fasony ze ściągaczem. Dzięki ich starannie wykonanej budowie, zapewniają nie tylko lepsze zebranie i uniesienie piersi, ale również możliwość ściągnięcia miseczki do dowolnej formy. W efekcie, biust nie tylko prezentuje się ładniej, ale również pozostaje w pożądanym kształcie – przez cały dzień. Bogaty wybór staników samonośnych można znaleźć na stronie  https://www.kontri.pl/pl/menu/biustonosze/specjalistyczne/samonosne-861.html