Inspirujące pomysły na prezent na 50 urodziny

Zakup prezentu dla bliskiej nam osoby, niezależnie od wieku, zawsze sprawia dużo kłopotów - w szczególności, jeśli odnosimy wrażenie, że w poprzednich latach wyczerpaliśmy już większość pomysłów.

Jeśli jest to okrągła rocznica urodzin - na przykład czterdziesta lub pięćdziesiąta, warto pomyśleć nad śmiesznym, symbolicznym gadżetem, który z pewnością wywoła na twarzy solenizanta dużo uśmiechu!

Ciekawe pomysły na prezenty - zainspiruj się!

Niezależnie, czy osoba, którą chcemy obdarować prezentem jest kobietą, czy mężczyzną, z pewnością ucieszy się z (nie)zwykłej butelki wina lub szampana. Wystarczy, jeśli udamy się po nią do sklepu, który oferuje zabawne etykiety na butelki z alkoholami. Może być to etykieta z ciekawą grafiką lub zabawnym napisem - i oczywiście wiekiem solenizanta! W sklepach z tego rodzaju akcesoriami sprzedawane są również specjalne, urodzinowe zestawy kieliszków - każdy z innym, zachęcającym do toastu napisem!

gadżety na 50 urodzinyDo prezentu możemy dołączyć zapakowany w ozdobne, kolorowe opakowanie kieliszek do wina. Jeśli osoba świętująca swoje urodziny nie przepada za alkoholem, podarujmy jej kubek lub koszulkę ze śmiesznym napisem. To idealny gadżet dla osób, które z dystansem podchodzą do swojego wieku, są pełne optymizmu i energii. Personalizowane prezenty zawsze sprawiają dużo frajdy!

Inne, ciekawe gadżety na 50 urodziny to na przykład różnego rodzaju kartki, "dyplomy" oraz "certyfikaty" - dla cudownej osoby, która przekroczyła już konkretny wiek. Taki plakat może oprawić sobie w ramkę i powiesić na ścianie - będzie to służyć jako ciekawy element dekoracyjny w mieszkaniu. Dobrze sprawdzą się drukowane na indywidualne zamówienie kalendarze - z rodzinnymi zdjęciami przy każdym miesiącu. To świetna pamiątka, przypominająca nam udany wakacyjny wyjazd lub rodzinną przeprowadzkę.

Szukając oryginalnych gadżetów na 50 urodziny - na przykład dla kobiety, zdecydujmy się na ciekawe akcesoria, które pomogą nam w kuchni. Może być to wiązany fartuch z napisem - "prawdziwa, 50-letnia pani domu!".