Wiele firm okazjonalnie proponuje swoim klientom nietuzinkowe produkty, które normalnie nie mają nic wspólnego z podstawowym profilem marki. Niektóre z nich są skierowane do zamożnych i posiadają wyjątkowe cechy, inne powstają z myślą o mniej majętnych. Nikogo dzisiaj nie dziwi fakt, że firmy zajmujące się motoryzacją, postanawiają sięgnąć po inne wyzwania.

Ferrari to znana na całym świecie marka, która zdobyła sobie uznanie na każdym kontynencie. Charakterystyczny koń z logo jest rozpoznawany przez niemal wszystkich. Nic zatem dziwnego, że produkty sygnowane tym znakiem są tak bardzo popularne. Ogromnym powodzeniem cieszą się smartfonowe etui. Ferrari zdecydowało się uruchomić linię pokrowców na telefony, które wyróżniają się spośród innych tego typu produktów. Pokrowce są wykonane z różnych materiałów, co bezpośrednio przekłada się także na cenę. Jeżeli ktoś poszukuje pokrowców tej marki, powinien wiedzieć, że najdroższe są naturalne, skórzane etui. Ferrari umieszcza swoje logo na każdym z nich, jednak w drogich modelach metalowe logo może być dodatkowo pokryte drogocennym kruszcem, co dodatkowo podnosi jego cenę. Naturalna skóra ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Są to jednak spory ideologiczne, ponieważ współczesna technologia produkcji pozwala na wytworzenie bardzo wysokiej jakości skóry syntetycznej, z której także są produkowane etui Ferrari.

Pokrowce są tworzone z myślą o właścicielach smartfonów. Skórzane etui Ferrari to dodatek, na który może sobie pozwolić każdy miłośnik tej marki samochodów. Pokrowce są wytwarzane min., ze skóry wołowej, która jest jednym z najbardziej wytrzymałych surowców tego typu. Nie wyciera się, jest odporna na ogólne zużycie. Aby skóra zachowała swoje naturalne właściwości (nie pękała) wystarczy tylko raz na kilka miesięcy (w zależności od intensywności używania) zakonserwować ją specjalnym środkiem do pielęgnacji (niektórzy w tym celu używają najzwyklejszej wazeliny bez dodatków, choć najpewniejszym środkiem są specjalne produkty do tego przeznaczone). Etui Ferrari są wyposażone w specjalne klapki, które zabezpieczają telefon. Sam pokrowiec zawsze pewnie leży w dłoni, dzięki właściwościom skóry. Etui chroni telefon przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi, zarysowaniami, łagodzi ewentualne upadki. Dodatkowo, ceny etui są naprawdę rozsądne z czego ucieszą się wszyscy miłośnicy tej marki. Nie trzeba być milionerem, aby na co dzień trzymać w ręku logo Ferrari, teraz jest na wyciągnięcie ręki (i portfela).