Każdy chyba zna przysłowie, że mądry Polak po szkodzie. Czasem jednak warto jest wziąć je mocno do swojego serca i posłuchać swojej intuicji, nim wydarzy się coś, co spowoduje awarię naszego smartfona – zwłaszcza jeśli jest to nowej generacji iPhone, który jak wiadomo, do tanich zazwyczaj nie należy.

Jak więc wybrać etui do iPhone X, by być w pełni usatysfakcjonowanym użytkownikiem? Zachęcamy do lektury, ponieważ czasem kilka minut może uratować Twój telefon przed awarią! A jak wiadomo, gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, czyli właśnie rozbić ekranu lub uszkodzeń spowodowanych uderzeniem o ziemię.

Wybieraj oryginalny asortyment od sprawdzonych sprzedawców

TelefonCzy spotkałeś się kiedyś z tym, że znalazłeś oryginalne etui na iPhone X w rekomendowanym sklepie za cenę, która była absurdalnie wysoka, w porównaniu z tą, która widniała na popularnych portalach aukcyjnych? Na pewno! Większość z nas zazwyczaj wybiera tańszy produkt i nie ma w tym nic dziwnego, jednak często musimy zastanowić się nad tym, co jest powodem takiej obniżki cenowej.

Po pierwszej warto wziąć pod uwagę, że oryginalne i kompatybilne etui na iPhone X nie będzie tanie, chociażby ze względu na cenę telefonu. Jest to nowoczesny i prestiżowy model, więc producenci także wiedzą o tym, jeśli chodzi o dosprzedaż niezbędnych akcesoriów, które mogą go uchronić. Tańszy asortyment zazwyczaj jest podrobiony 1 do 1 wizualnie, jednak różni się konstrukcją, wytrzymałością i materiałami. Klienci tak dużą różnicę w cenie mogą tłumaczyć tym, że mniejsze firmy walczą o klientów, mogą nie posiadać tak dużej ilości pracowników i dysponują jedynie magazynem, bez sklepu stacjonarnego i dlatego mogą pozwolić sobie na mniejszą marżę produktową. Owszem, często tak jest, lecz jest to różnica kilku złotych lub maksymalnie kilku procent.

Stawiaj tylko na produkty z wysokimi opiniami

Często klienci skarżą się, że dane etui na iPhone X, nie spełnia ich oczekiwań. Wybierają oni zazwyczaj asortyment z najniższej półki cenowej, chociaż dysponują wymaganiami z linii premium – to tak, jakby wybrać młodzieżowy silikonowy case i oczekiwań zabezpieczenia ekranu, jak przy modelach książkowych.

Jeśli jesteś pracownikiem biurowym, to skórzane zamykane etui na telefon iPhone X będzie dla ciebie najlepszym wyborem, lecz jeśli pracujesz w warsztacie lub na budowie, postaw na wzmocniony case, z twardego tworzywa. Dzięki temu pierwsza grupa może cieszyć się naprawdę elegancko wyglądający wyposażeniem, natomiast druga wzmocnioną wytrzymałością.