Kiedy zbliżają się urodziny lub imieniny przyjaciółki, często mamy problem: co kupić? W takich sytuacjach wiele lat znajomości niewiele pomaga w temacie. Niestety, ale może nawet go utrudniać.

Fanka bibelotów

Jeśli nasza koleżanka jest miłośniczką przedmiotów, których głównym zadaniem jest pięknie ozdabiać mieszkanie - kupmy jej coś od serca. Idealnym wyborem będą figurki Swarovski, które nie tylko zachwycająco się prezentują, ale także mówią o naszym zaangażowaniu w tę znajomość. Równie godne polecenia są różnorodne figurki wykonane ze srebra lub innego metalu szlachetnego.

Fanka literatury

Dobra książka to zawsze dobry wybór dla mola książkowego. Pozostaje jednak otwarty problem, czy danej książki już nasza znajoma nie ma. W tym celu możemy poprosić o pomoc jej partnera, lub samodzielnie przeprowadzić "śledztwo".

Mistrzyni kulinariów

Jeśli nasza przyjaciółka lubi gotować, zawsze ucieszy ją podarunek związany z kuchnią i kulinariami. Może to być książka kucharska, ale także designerski sprzęt kuchenny, który ułatwi różnorodne czynności związane z gotowaniem. Jeśli mamy do czynienia z eksperymentatorką, możemy pomyśleć nad jakimś nietypowym produktem spożywczym, który nie jest łatwy do uzyskania lub jest po prostu bardzo drogi, jak np. trufle.

Fanka gier planszowych

Gry planszowe są coraz popularniejsze w Polsce. Moda ta przywędrowała do nas z Zachodu, gdzie rynek gier planszowych jest obecnie równie rozbudowany jak gier komputerowych. Możemy z łatwością znaleźć gry planszowe dosłownie dla każdego i każdej osoby - dla tych, którzy cenią fantasy i tych, co wolą science fiction. Którzy są strategami lub wolą wcielać się w role.

Prezent uniwersalny

Zawsze pozostaje możliwość kupienia prezentu, który nigdy nie może się nie udać. To karta podarunkowa do wykorzystania w wybranym przez nas sklepie. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nasza przyjaciółka kupi sobie to, co uzna dla siebie za najlepsze. A w końcu takie prezenty są najwspanialsze, które spełniają nasze marzenia, prawda?