Jakie są najlepsze polskie firmy oferujące produkty dla dzieci? Jesteśmy zdania, że warto wspierać polski przemysł i wyróżniać marki, które tworzą wyjątkowo dobre akcesoria, ubranka, zabawki dla dzieci i inne artykuły przydatne rodzicom. Jedną z takich marek, oferującą rzeczy na światowym poziomie jest Lullalove. Jej misją jest ułatwianie i uprzyjemnianie życia rodziców i dzieci.

Produkty Lullalove są bardzo pomysłowe i pięknie zaprojektowane, a jednocześnie praktyczne w rodzicielskiej codzienności. Są one także w pełni bezpieczne, firma przykłada wielką wagę do kontroli jakości produktów, a cała produkcja odbywa się na terenie kraju. Do tworzenia artykułów Lullalove używane są wyłącznie pochodzące z Polski, bezpieczne materiały, przyjazne dla skóry dziecka.

Nie tylko zabawki

niemowlę

Asortyment Lullalove obejmuje kilka kategorii. Warto zwrócić uwagę między innymi na zabawki rozwojowe, przystosowane do możliwości i potrzeb dzieci w pierwszych miesiącach życia. Dbają one o integrację sensoryczną dzieci i zostały zaprojektowane przy współpracy ze specjalistami w dziedzinie rozwoju najmłodszych dzieci.

W Lullalove kupić można także bardzo praktyczne przedmioty, które rozwiązują wiele dziecięcych problemów. Na ząbkowanie – gryzaki z naturalnych materiałów. Na kolki i trudności podczas zasypiania? Pomoże słynna SuperZabawka MR B, która działa jak ciepły kompres oraz otulacze i kocyki wykonane z delikatnych dla skóry dziecka tkanin. Dla dzieci, dla których kąpiel nie jest najprzyjemniejszym z doznań, stanie się taka na pewno dzięki kąpielowej ofercie firmy, w skład której wchodzą urocze kaczuszki do kąpieli. Ponadto Lullalove produkuje szereg drobnych i niezbędnych akcesoriów, między innymi zapobiegających zgubieniu smoczka lub gryzaczka, wypadnięcia rękawiczek czy kocyka.

Produkty tej polskiej marki są dostępne m.in. na stronie: http://mamaplus.pl/t/marka/lullalove.

Dla tych z rodziców, którzy są dopiero na etapie urządzania pokoju dla dziecka, firma przygotowała szereg dodatków które rozświetlą i ożywią wnętrze, sprawiając, że stanie się dokładnie tak przytulne, jak miało być.

Coś dla mamy i dla domu

W Lullalove nie zapomina się jednak o Mamach. Choć dziecko stanowi zwykle centrum wszechświata młodych rodziców, to mimo wszystko marka zachęca, by młode Mamy zadbały także o siebie, o swoje zadowolenie i atrakcyjność. Z tego też powodu wypuściła na rynek modne i stylowe dodatki, w tym pojemne torebki, i ich mniejsze wydania, które nadają się do transportowania smoczków, gryzaczków, czy całkiem innych drobiazgów. Ciekawostką jest też biżuteria dla mam z grawerem, która pozwala na uwiecznienie ważnych dat, imion, czy symboli.