Wybór prezentu okolicznościowego jak urodzinowy dla dowolnej płci zawsze wiąże się z nerwówką oraz panicznym przeglądaniem ofert. Dzieje się tak z prostego faktu, że rodzaj wręczanego prezentu wyraźnie pokazuje jak bardzo znamy drugą osobę. Cena, wartość materialna ma tutaj całkowicie drugorzędne znaczenie, liczy się efekt oraz stopień, w jakim prezent wpisuje się w zakres preferencji (oraz bliskich idei) obdarowywanego/nej.

Co jest jednocześnie tanie, odpowiednie i zjawiskowe?

Odpowiedź jest jednoznaczna – T shirt, ale również nie byle jaki. Koszulki metalowe, rockowe, humorystyczne, spersonalizowane z sentencjami, barwnymi grafikami itp. są artykułami, które we współczesnych czasach sprzedają się na potęgę. Koszulki metalowe są idealnym prezentem dla fanów zarówno cięższego brzemienia jak i dla tych, którym od czasu do czasu odzieżowy styl formalny ciąży jak przysłowiowa kula u nogi. Koszty T-shirtów zarówno tych z gotowymi wzorami, jak i opcji spersonalizowanych – gdzie sami wybieramy wzór praktycznie tworząc koszulkę od podstaw, to przedział rzędu 50 – 70 zł. Nie jest to zawrotna kwota, a potencjał, który wiąże się z taką opcją jest praktycznie niewyczerpany.

Fani i koszulki.

Muzyka jak wiadomo to nie tylko oderwanie, to styl bycia, który dopełnia codzienną rzeczywistość mając bezpośredni wpływ na nasze funkcjonowanie i rozwój. Muzyką się żyje. Prezent w postaci koszulki metalowej, rockowej lub każdej innej, na której znajduje się logo, okładka lub wyciąg z liryk naszego ulubionego zespołu/artysty sprawia, że udając się na spotkanie ze znajomymi lub zwyczajnie siedząc w domu czujemy się sami ze sobą lepiej. Szata zdobi człowieka, ale jej funkcja nie kończy się na efektach zewnętrznych. Personalizowane, zindywidualizowane koszulki to również efektywne narzędzie w procesie budowy własnego wizerunku na zewnątrz.

Prawdziwy fan bez koszulki ze swoim muzycznym mentorem jest jak żołnierz bez karabinu – niepełny.

Obecne opcje ofertowe pozwalają na prawdziwe popuszczenie wodzy wyobraźni. Przykładem są projekty indywidualne, gdzie koszulka metolowa planowana na prezent jest bardzo ściśle indywidualizowana np. na graficzny obraz płyty za pomocą programów edytorskich nanosi się „autograf” lub specjalne życzenia. Taki prezent nie stanowi już zwykłej rzeczy z wieszaka nabytej w sklepie, ale pokazuje jak bardzo ważną osobą jest obdarowywany/wana dla wręczających prezent.

Koszulki metalowe oraz ogólnie T shirty nie muszą być jedynym wręczanym prezentem, są one idealnym dopełnieniem głównej atrakcji stanowiąc dodatkową „wisienkę na torcie”.