Okulary przeciwsłoneczne stanowią nieodzowny element wyposażenia każdego miłośnika sportów rowerowych, w tym również ekstremalnych. Przy ich odpowiednim doborze nie tylko zwiększają nasz poziom bezpieczeństwa, ale również przekładają się na komfort jazdy, zwiększając satysfakcję z uprawianej aktywności fizycznej. Na szczególną uwagę zasługują jednak okulary marki Bolle, które zyskały ogromną popularność z uwagi na indywidualne podejście do każdego klienta. Ogromny asortyment doskonale odzwierciedla potrzeby i oczekiwania konsumentów w każdym wieku, zaś wysoka jakość wykonania spełnia wymogi narzucane przez najbardziej wymagających użytkowników. Wszystkie modele okularów przeciwsłonecznych marki Bolle łączy unikatowa technika konstrukcji. Składają się bowiem z lekkich i cienkich soczewek, specjalnego systemu Anti-fog (w przypadku konkretnych modeli) oraz powierzchni hydro- i olejofobowej, która uniemożliwia odkładanie się pary wodnej, tłustych zacieków czy cząsteczek wody. Wszystko to przekłada się nie tylko na aspekty wizualne, ale przede wszystkim funkcjonalne, gdyż innowacyjna budowa poszczególnych modeli jest tak zaprojektowana, aby zapewnić doskonałą widoczność. Dodatkowym atutem, bezpośrednio zwiększającym komfort jazdy jest specjalny kształt zauszników oraz możliwość regulacji nosków, które bezpośrednio wpływają na wygodę podczas jazdy.

okulary przeciwsłoneczne 2016

Przeciwsłoneczne technologie

Okulary przeciwsłoneczne marki Bolle posiadają jeszcze szereg innych aspektów o charakterze praktycznym. Mowa w tym przypadku o specjalnych osłonkach w oprawkach, które chronią użytkownika przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym czy wiatrem. W sprzedaży dostępnych jest wiele rodzajów akcesoriów tej firmy. Modele z polaryzacją, które znajdują największe zastosowanie podczas słonecznych dni, wzbogacone powłoką antyrefleksyjną, która chroni oczy przed promieniowaniem czy unikalnymi soczewkami, które umożliwiają użytkownikowi szersze pole widzenia.

Wygląd to podstawa stylu

Wśród klientów dużą popularnością cieszy się model Bolle Axis Smoke. To duże okulary przeciwsłoneczne wyprodukowane z poliwęglanu, których zadaniem jest trójwymiarowa ochrona nie tylko przed urazami, ale również odpryskami. Posiadają filtr UV, powłokę Anti-fog oraz warstwę chroniącą przed zarysowaniami. Regulowany nosek oraz zauszniki pozwalają na idealne spersonalizowanie okularów do potrzeb użytkownika. Co ciekawe, charakteryzują się wysoką twardością soczewek, dzięki czemu wykazują się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne.