Choć może wydawać się, że tak lubiane przez Polaków świętowanie urodzin w obecnych czasach nieco straciło na randze ważności, nic bardziej mylnego. Mimo ogólnego wrażenia, że ludzie stali się bardziej zamknięci na innych, urodziny to czas, kiedy zapomina się o waśniach, o jakichkolwiek konwenansach oraz problemach, udaje się w miejsce, gdzie zostaje się zaproszonym i po prostu cieszy się tym dniem świętując za zdrowie i pomyślność solenizanta.

Statystyki wskazują, że urodziny to jedno z najhuczniej świętowanych okazji, które coraz częściej stawia się na podobnym poziomie co wesela czy chrzciny. Szczególne zauważalne jest to u osób starszych – im więcej ma się lat tym lepiej świętuje się ten wspaniały czas. Na bardzo wysokim poziomie popularności znajdują się również urodziny dzieci, które dla rodziców są przecież najważniejsze. To dla nich kupowane są torty oraz świeczki urodzinowe i pozostałe niebanalne gadżety i to dla nich zamawiane są imprezy a restauracjach czy parkach rozrywki, nastawione w szczególności dla dzieci. Na świeczki urodzinowe nigdy nie jest za późno – to gadżet, który cieszy każdego, zarówno dzieci jak i nastolatki oraz osoby w starszym wieku. Zdmuchiwanie świeczek na torcie to symbol, nadzieja na spełnienie marzeń i ogromna radość.

Zainteresowanie gadżetami imprezowymi takimi jak świeczki urodzinowe potwierdzają przedstawiciele firm Kucmar, która specjalizuje się w dystrybucji dekoracji na przeróżne imprezy. Jak wskazują statystyki prowadzone przez firmę, świeczki cieszą się bardzo dużą popularnością, a powodem takiego stanu rzeczy jest nie tylko przyzwyczajenie do tradycji zdmuchiwania świeczek i konstruowania w myślach życzenia, ale fakt, że świeczki występują dzisiaj w tak wielu odmianach, wzorach, kolorach i typach, że trudno jest im się oprzeć. Zdaniem specjalistów wzrostowa tendencja w stosunku do dekoracji i gadżetów imprezowych będzie się utrzymywać.

Świeczki są tak popularne jak balony i prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody. Istnieje tak wiele rodzajów świeczek, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient jest w stanie znaleźć coś dla siebie. A jakie świeczki są kupowane najczęściej? Oczywiście największą popularnością cieszą się świeczki z cyferkami, które można ułożyć tak, by wskazywały wiek solenizanta. Niektórzy decydują się jednak na inną opcje, na przykład kupowanie takiej ilości świeczek, ile lat ma najważniejsza w tym dniu osoba – zdmuchiwanie świeczek to w takiej sytuacji nie lada wyzwanie.

Ofertę świeczek urodzinowych znajdziesz na http://kucmar.pl/pol_m_Akcesoria-imprezowe_Swieczki-urodzinowe-265.html.