Jeśli bliską Ci osobą jest rasowy geek i nie wiesz, co podarować mu na walentynki - nie martw się, trafiłeś we właściwe miejsce. Kilka pozycji na tej liście jest idealnie dopasowanych do miłośnika nowości i gadżetów tego rodzaju. Niezależnie od tego, czy jest to osoba szalejąca za Netflixem czy też jego specjalnością jest ogrywanie wszelkich dostępnych gier, jakie tylko pojawią się na rynku - poniższe produkty to te, z których będzie na pewno zadowolony!

Pendrive w kształcie serca

Nie ma nic słodszego niż walentynkowe serduszka pod każdą postacią – ale uwaga, żaden geek nie będzie zadowolony z poduszki czy typowej bombonierki. Musisz dać mu coś ekstra. Tym czymś ekstra może być właśnie pendrive w kształcie serca – bo nośników pamięci dla geeka nigdy nie jest za dużo, a po drugie – postawisz na technologiczną wersję romantyzmu.

Wrażliwy na ciepło kubek Mario

Czy znasz kogoś, komu w głowie brzmi nadal muzyka z pierwszego poziomu Super Mario Bros? Jeśli to Twój ukochany – daj mu taki zmieniający się pod wpływem ciepła kubek. Gdy będzie pusty bądź wypełniony za pomocą chłodnego napoju, nadruk zaprezentuje kultowy poziom, w który wielu z nas grało wiele razy. Natomiast kiedy kubek będzie pełen ciepłego płynu, scena zmieni się i pokaże…. Sama zobaczysz!

Bluza z zamkiem błyskawicznym rodem z Star Treka

Jeśli Ta ważna w Twoim życiu osoba zawsze chciała dołączyć do floty Star Treka - musi zacząć nosić bluzę zatwierdzoną przez federację. Wybierz w odpowiednim kolorze, weź drugą dla siebie – i możecie razem podbijać na walentynki przestworza. Będzie jeszcze milej, gdy znajdziesz taką która nosi oficjalne logo Star Trek.

Pierścień Śródziemia

Jeśli naprawdę ufasz swojemu Walentemu, powinnaś zdobyć dla niego Pierścień Śródziemia. Pamiętaj, że w ten sposób ponosisz odpowiedzialność za to, co się dzieje. Całe szczęście poza krainami Tolkiema jest on dostępny w wielu rozmiarach – dzięki czemu łatwiej będzie przekazać Ci kontrolę nad skarbami orków swojemu ukochanemu.

Z tych kilku propozycji na pewno wybierzesz idealną walentynkę dla swojego geeka!