Niezależnie od tego, czy jeździsz na motocyklu jako osoba poszukująca przyjemności czy też dojeżdżający do pracy - jazda na dwóch kołach to fenomenalne doświadczenie, które ma zapewnić Ci wiele lat radości i satysfakcji.

Zanim zaczniesz ścigać się z samochodami lub planować weekendową wycieczkę za miasto - musisz zainwestować w bardzo ważny sprzęt - a mianowicie: kask dla motocyklisty. Ochrona ciała jest koniecznością podczas jazdy motocyklem i nic nie może być ważniejsze niż kask. Najprawdopodobniej przeprowadziłeś jakieś badania, zanim zdecydowałeś się na motocykl, więc będziesz musiał zrobić to samo, zanim złapiesz pierwszy lepszy kask.

Szeroka oferta – i najlepszy wybór: Schuberth c3 basic

najlepszy kask dla motocyklistyZauważysz, że kaski motocyklowe różnią się między sobą - masz do wyboru wiele opcji w zależności od preferencji. Jednak ułatwimy Ci wybór - niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym jeźdźcem, który chciałby wymienić lub ulepszyć istniejący kask, czy dopiero zaczynasz – kaski marki Schuberth zostały zaprojektowany tak, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Dlaczego ta marka?

Wyjaśnimy na przykładzie jednego z ich flagowych produktów, jakim jest Schuberth c3 basic. Schuberth C3 był pierwszym opracowanym z myślą o wyścigach kaskiem, z mniejszą, bardziej kompaktową skorupą, z ostrą aerodynamiczną konstrukcją i niskim poziomem hałasu. Idealnie nadaje się zarówno do zwiedzania, jak i do dojazdów do pracy – to seria basic.

Regulowana wentylacja głowy i frontu z wielokanałowym systemem wentylacji zapewnia chłodzenie podczas jazdy, a odporny na zarysowania wizjer przygotowany pod Pinlock, zapobiega zaparowaniu osłon przeciwsłonecznych i świetnie pomaga radzić sobie ze zmieniającymi się warunkami oświetleniowymi. Co więcej, kask jest przygotowany do systemu Bluetooth SRCS. To opcja, która świetnie sobie radzi i z wysoką temperaturą i z wysokim ciśnieniem. Jednak najważniejsze jest to, że wieloczęściowa konstrukcja wewnętrznej skorupy zwiększa bezpieczeństwo. Jeśli zatem chcesz czuć się na motocyklu naprawdę bezpiecznie nie musisz patrzeć dalej niż kaski motocyklowe marki Schuberth.

Więcej na jego temat znajdziesz tutaj: https://www.schuberth-kaski.pl/pol_m_C3-BASIC-70850.html. Zanim jednak wybierzesz jeden z nich zastanów się:

  • Do czego będzie używany kask?
  • Jakich funkcji szukasz?
  • Na jakim rodzaju motocykla jeździsz?
  • Jaki potrzebujesz rozmiar kasku?
  • Jaki masz kształt głowy?

W ten sposób znajdziesz dla siebie kask idealny, który pozwoli Ci cieszyć się wolnością otwartej drogi i pięknego krajobrazu – bezpiecznie!