Podczas oglądania telewizji widzimy pięknych aktorów, modeli, prezenterów. Ich wygląd jest zawsze nienaganny oraz zachwycający. Nie jest jednak tak, że ludzie ci pozbawieni są skaz, czy niedoskonałości. Za ich wizerunkiem stoi cały sztab ludzi, który stara się zrobić wszystko, aby prezentowane osoby wyglądały świetnie i przyciągały wzrok oglądających. Bardzo dużą rolę odgrywa makijaż. Światła i lampy w studio nagraniowym mogą niekorzystnie wpłynąć na ukazanie aktorów, czy prezenterów, dlatego należy zadbać o to, by prezentowali się oni bardzo dobrze. Pomogą w tym z pewnością profesjonalne kosmetyki Kryolan.

Kryolan to jeden z lepszych producentów kosmetyków pielęgnacyjnych oraz kolorowych, a także akcesoriów charakteryzatorskich, na świecie. Produkty oferowane przez tą markę są najczęściej stosowane wśród grup filmowych, telewizyjnych oraz teatralnych na całym świecie. Kosmetyki Kryolan utrzymują się na rynku już ponad sześćdziesięciu sześciu lat. Tak długi okres świadczy o ich dużej jakości oraz zaufaniu ze strony klientów, którymi są profesjonaliści z ponad osiemdziesięciu krajów. Kryolan prezentuje bardzo różnorodny zestaw kosmetyków. Dostępnych jest wiele produktów  do kamuflażu, utrwalania makijażu, dużym wyborem cieszą się także podkłady w sztyfcie, które gwarantują najlepsze krycie i jednocześnie bardzo naturalny wygląd. Znajdują się również wszelkiego rodzaju pudry, cienie oraz wysokiej jakości niezbędne akcesoria do wizażu. Znaleźć można jeszcze ciekawe transparenty bardzo często wykorzystywane na deskach teatru jak np. sztuczne kły.  Marka Kryolan kryje również wszelkie przyrządy, w których można przechowywać oraz przenosić kosmetyki, a także posiada książki traktujące o sztuce makijażu.

Dzięki kosmetykom Kryolan można wykonać profesjonalny, niezwykle trwały i perfekcyjny makijaż. Marka ta, ciesząca się tak dużym uznaniem na całym świecie staje się inspiracjom dla wielu wizażystów. Doskonale nadaje się do ucharakteryzowania aktorów grających na planie filmowym oraz na deskach teatru, a także prezenterów w studio telewizyjnym.