Zabezpiecz swój telefon – jakie etui najlepiej wybrać?

Jakie etui Xiaomi Redmi Note 5 wybrać, by cieszyć się bezpieczeństwem telefonu podczas wykonywania czynności służbowych? Odpowiadamy na tę pytanie, by każdy z Was mógł cieszyć się jak najdłużej sprawnym asortymentem i nie musiał martwić się o tym, że szef lub Wy (jeśli prowadzicie działalność), będziecie narażeni na dodatkowe koszty, których można było uniknąć.

Wzmocnione i sztywne etui czy etui backcase?

Czy klasyczne etui Xiaomi Redmi Note 5 w formie silikonowego case będzie zadowalające? To zależy, przed czym dokładnie chcesz swój telefon zabezpieczyć. Jeśli pracujesz w miejscu, gdzie telefon narażony jest na duże niebezpieczeństwa, jak na przykład budowa czy warsztat samochodowy, to faktycznie lepszym rozwiązaniem może być pełne etui, które zabezpieczy cały Twój telefon, a nie tylko jego tył. etui Xiaomi Redmi Note 5W innym wypadku, jeśli nie mamy skłonności do upuszczania telefonu, etui typu backcase będzie w zupełności wystarczające – ekran możemy wówczas zabezpieczyć dodatkowo szkłem hartowanym. Takie etui Xiaomi Redmi Note 5 powinno jednak wystawać nieco ponad ekran, gdyż w ten sposób będzie dbać o to, by nawet upadek na wprost, nie spowodował pęknięcia wyświetlacza – chociaż warto dokupić wcześniej szkło hartowane lub chociaż folię ochronną.reklamon.pl   Największy wybór ręcznie robionych etui do etui Xiaomi Redmi Note 5 znajdziesz tutaj:  https://mobiwear.pl/pol_m_Etui-na-telefon_Xiaomi_Xiaomi-Redmi-Note-5-551.html.

Dlaczego należy wybierać produkty dopasowane?

Często możemy być zniechęceni przez wysokie kwoty, które przyjdzie zapłacić za zakup oryginalnego wyposażenia. Naturalnym odruchem jest sprawdzenie, czy jakaś firma nie dostarczy nam przypadkiem nieco tańszego asortymentu podobnej jakości – co często finalnie kończy się zamówieniem niepewnych produktów z Chin. Sprawdzamy i okazuje się, że etui Xiaomi Redmi Note 5 jest droższe od swojego starszego kolegi, a rozmiar telefonu jest ten sam, układ aparatu podobny itp. Nie znaczy to, że będzie ono jednak pasować.

Dlaczego tak się dzieje?

Ponieważ telefony mogą różnić się nawet milimetrem, nieco kształtem i nawet zaokrągleniem obudowy obiektywu. Gdyby producent miał wypuścić telefon w takiej samej obudowie, to prawdopodobnie wypuściłby rozszerzenie, a nie kolejny asortyment, któremu trzeba poświęcić dużo większe kampanie marketingowe.